БЛИЗЬКО КІЛОГРАМА НАРКОТИКІВ ЗНАЙШЛИ У ПОСИЛЦІ, АДРЕСОВАНІЙ ЗАСУДЖЕНОМУ З ВІННИЦЬКОЇ КОЛОНІЇ

У Вінниці правоохоронцям вдалося вдало реалізувати оперативну інформацію та перехопити посилку до колонії, що адресувалась 41-річному засудженому за вбивство. Перевіривши посилку, поліцейські виявили там згортки з амфетаміном, пакети з марихуаною, психотропні пігулки тощо. Загалом було близько кілограма наркотиків та психотропів. Окрім того, до колонії мали потрапити ножі, мобільні телефони та SIM-картки різних мобільних операторів. Наразі […]

Новини Вінниці / Близько кілограма наркотиків знайшли у посилці, адресованій засудженому з Вінницької колонії

У Вінниці правоохоронцям вдалося вдало реалізувати оперативну інформацію та перехопити посилку до колонії, що адресувалась 41-річному засудженому за вбивство.

Перевіривши посилку, поліцейські виявили там згортки з амфетаміном, пакети з марихуаною, психотропні пігулки тощо. Загалом було близько кілограма наркотиків та психотропів.

Окрім того, до колонії мали потрапити ножі, мобільні телефони та SIM-картки різних мобільних операторів.

Наразі усе це вилучили й направили на експертизу. Слідство розпочало кримінальне провадження. Шукають причетних до каналу постачання наркотичних речовин у місця позбавлення волі. Винним загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: