НА АРСЕНАЛІ БІЛЯ КАЛИНІВКИ НА ВІННИЧЧИНІ ПОНОВЛЯТЬСЯ ВИБУХИ. ВІЙСЬКОВІ ЗАПЕВНЯЮТЬ, ЩО ЖИТЕЛЯМ НАВКОЛИШНІХ СІЛ НІЧОГО НЕ ЗАГРОЖУЄ

На Калинівському арсеналі на Вінниччині від сьогодні, 7 квітня, запланували продовжити знешкодження боєприпасів, які після потужних вибухів у 2017 році не підлягають транспортуванню. Про це попередили у Калинівській міській раді. Непридатні снаряди будуть підривати на території частини А1119 щодня, крім вихідних та святкових днів із 12:00 до 15:00 години. «Почувши у цей проміжок часу незначні […]

На Калинівському арсеналі на Вінниччині від сьогодні, 7 квітня, запланували продовжити знешкодження боєприпасів, які після потужних вибухів у 2017 році не підлягають транспортуванню. Про це попередили у Калинівській міській раді.

Непридатні снаряди будуть підривати на території частини А1119 щодня, крім вихідних та святкових днів із 12:00 до 15:00 години.

«Почувши у цей проміжок часу незначні вибухи, населенню не варто хвилюватись, адже заходи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів будуть проводити фахівці інженерної та мінно-вибухової справи і будуть абсолютно безпечними для навколишніх населених пунктів», – цитує командира частини полковника Миколу Батюка видання Калинівка Сіty.

Нагадаємо, потужна пожежа та масові вибухи на арсеналі поблизу Калинівки сталися у вересні 2017 року. Тоді довелось евакуювати жителів навколишніх сіл в межах 5-кілометрової зони. Аби загасити пожежу, використовували танки й військові пожежні літаки. На щастя обійшлось без жертв.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: