НА ВІННИЧЧИНІ ПСИХОЛОГ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ НОСИВ ЗА ПОЯСОМ ПОВНИЙ “НАБІР” НАРКОТИКІВ

Незвичну “психологічну” допомогу надавав ув’язненим Літинської колонії №123 на Вінниччині психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи. Як повідомляють у пресслужбі Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань міністерства юстиції, 5 квітня працівники сектору внутрішніх розслідувань та безпеки персоналу отримали оперативну інформацію, що співробітник колонії може переносити наркотики. Психолога – лейтенанта внутрішньої служби оглянули […]

Незвичну “психологічну” допомогу надавав ув’язненим Літинської колонії №123 на Вінниччині психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи.

Як повідомляють у пресслужбі Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань міністерства юстиції, 5 квітня працівники сектору внутрішніх розслідувань та безпеки персоналу отримали оперативну інформацію, що співробітник колонії може переносити наркотики.

Психолога – лейтенанта внутрішньої служби оглянули в службовому кабінеті оперативної групи. За поясом у чоловіка знайшли пакунок, перемотаний клейкою стрічкою, в середині якого був один згорток із речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору в подрібненому стані, інший – із порошкоподібною речовиною білого кольору. Знайшли також згорток із кристалічною білою речовиною.Чи адресувалось усе це засудженим, достеменно поки не відомо. Можливо, психолог скаже, що сам таким чином знімав стрес…

На місце події викликали поліцію. Цей факт правоохоронці задокументували та вилучили згортки з наркотиками. Нині проводиться розслідування.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: