«Протриматися ще один деньок». Синоптик обнадіяла прогнозом погоди

В Україні випав квітневий сніг. На цю ніч передають ще заморозки. Негода поки не відступає, але вона з нами не назавжди. Синоптик розповіла, коли в Україні потепліє. Ще завтра на Вінниччині та Заході, а місцями і у північних областях можливий мокрий сніг. На решті територій країни — або дощ, або без опадів. Про це розповідає синоптик […]

В Україні випав квітневий сніг. На цю ніч передають ще заморозки. Негода поки не відступає, але вона з нами не назавжди. Синоптик розповіла, коли в Україні потепліє.

Ще завтра на Вінниччині та Заході, а місцями і у північних областях можливий мокрий сніг. На решті територій країни — або дощ, або без опадів. Про це розповідає синоптик Наталка Діденко. — Дорогі українці! Нам треба протриматися ще один деньок! Температура повітря найближчої ночі в західних та північних областях ще поморозить, очікується 0-4 градуси морозу, проте вже завтра вдень розпочнеться, хоча й несміливе, але все ж підвищення температури повітря, +6+10 градусів, — пише у фейсбук Діденко. Синоптик додає, що рвучкий вітер залишиться. Але не варто засмучуватися такою погодою. Скоро усе зміниться. — Сміливо плануйте на вихідні, суботу-неділю, дихання свіжим чудовим повітрям, провітрюйте килими, виставляйте квіти на балкон, згрібайте сміття, але, не дай, Боже, не паліть, робіть один одному «ку-ку» — поміж деревами в парках, фотографуйте квіти й дерева, — додає Діденко. — Найближчим уїк-ендом практично повсюди в Україні атмосфера організує сонце, суху погоду, а стовпчики термометрів виструнчать спинки до +10+16 градусів.


У Вінниці 8 квітня буде -1+7 градусів. Без опадів, але хмарно. Як видно з прогнозу на сайті sinoptik.ua — «градуси» поступово підніматимуться вгору.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: