Сотні зрубаних дерев на мільйони гривень. Судитимуть працівників лісгоспу

Працівник лісгоспу закривав очі на незаконне вирізання деревини. За це чоловік відповість у суді, адже збитки завдані державі сягають майже двох мільйонів гривень.  Його колега також буде відповідати перед законом за службову недбалість, але у іншій справі. У понеділок, 19 квітня 2021 року, слідчі ДБР повідомили про підозру працівнику Дашівського лісгоспу, який допустив незаконну порубку дерев на […]

Працівник лісгоспу закривав очі на незаконне вирізання деревини. За це чоловік відповість у суді, адже збитки завдані державі сягають майже двох мільйонів гривень. 

Його колега також буде відповідати перед законом за службову недбалість, але у іншій справі. У понеділок, 19 квітня 2021 року, слідчі ДБР повідомили про підозру працівнику Дашівського лісгоспу, який допустив незаконну порубку дерев на суму понад 1 мільйон 800 тисяч гривень.

— Слідство встановило, що впродовж тривалого часу підозрюваний не помічав незаконну рубку рідкісних дерев, серед яких граб та дуби, загальним об’ємом понад 200 м3.За результатами проведення судової товарознавчої експертизи вартість зрубаної деревини складає понад 1 мільйон 804 тисячі гривень, — зазначають у пресслужбі ДБР.

— Також, 19 квітня, в межах іншого кримінального провадження, до суду направлено обвинувальний акт стосовно іншого працівника цього ж лісгоспу, дії якого також завдали державі збитків у понад 1 мільйон 62 тисячі гривень.

У ДБР додають, що другий обвинувачений допустив вирізання дерев невідомими на його ввіреній території. Дії обох випадках дії кваліфікують, як службову недбалість. Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

 

Додавайтеся до Facebook та Telegram: