У Хмільнику при ресторані працювало підпільне казино

У Хмільнику співробітники поліції та СБУ викрили підпільний гральний заклад, що працював в одному з ресторанів на вулиці 1 Травня, повідомляє “Вінниця Кримінальна“. Гральний клуб діяв в окремій кімнаті, куди пропускали лише постійних відвідувачів. На момент прибуття правоохоронців у закладі перебував один клієнт та 27-річна адміністраторка. У рамках слідчих дій поліцейські вилучили 13 системних блоків, […]

У Хмільнику співробітники поліції та СБУ викрили підпільний гральний заклад, що працював в одному з ресторанів на вулиці 1 Травня, повідомляє “Вінниця Кримінальна“.

Гральний клуб діяв в окремій кімнаті, куди пропускали лише постійних відвідувачів. На момент прибуття правоохоронців у закладі перебував один клієнт та 27-річна адміністраторка.

У рамках слідчих дій поліцейські вилучили 13 системних блоків, за допомогою яких надавали послуги грального бізнесу, а також отримані незаконним шляхом гроші.

Нині розпочато кримінальне провадження за ст. 203-2 (заняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Організаторам загрожує штраф у сумі від десяти до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Дивіться наше розслідування: «Таємниця Кармеліти»: правда про вінницького рецидивіста

Додавайтеся до Facebook та Telegram: