У Вінниці ексдепутат захопив півгектара берегу Південного Бугу

Раніше судимий ексдепутат Сергій Кармаліта, якого підозрюють в організації сумнозвісних “терактів у маршрутках” та звинувачують у розбещенні неповнолітніх дівчат, став фігурантом чергового скандалу. Про це повідомляє “Вінниця Кримінальна” з посиланням на “VinnytsiaNews“. Так, видання “ВінницяНьюз” опублікувало інформацію про те, що Сергій Кармаліта самовільно захопив земельну ділянку площею близько 0,58 га (або 58 соток) та побудував […]

Раніше судимий ексдепутат Сергій Кармаліта, якого підозрюють в організації сумнозвісних “терактів у маршрутках” та звинувачують у розбещенні неповнолітніх дівчат, став фігурантом чергового скандалу.

Про це повідомляє “Вінниця Кримінальна” з посиланням на “VinnytsiaNews“.

Так, видання “ВінницяНьюз” опублікувало інформацію про те, що Сергій Кармаліта самовільно захопив земельну ділянку площею близько 0,58 га (або 58 соток) та побудував там свій розкішний маєток. Площа одного лише першого поверху його палацу перевищує 650 квадратних метрів.

При цьому вказується, що лише 12,5 соток землі на тій ділянці офіційно належить родині Кармаліти – вони оформлені на його дружину Людмилу Савицьку. І ця ділянка знаходиться у 50 метрах від берега.

Проте це не завадило родині бандюка-рецидивіста захопити ще приблизно 45 соток землі, які відділяли їх ділянку від берега. Тепер ця самозахоплена земля обнесена 4-метровим парканом, а на березі Кармаліта облаштував приватний пірс з альтанкою та сходами прямо до води.

Нагадаємо, що наше видання “Вінниця Кримінальна” підготувало низку матеріалів про кримінальні злочини Сергія Кармаліти, який зміг розбагатіти під час “лихих дев’яностих” завдяки бандитизму.

У нашому першому фільмі розповідається про кримінальні справи, у яких фігурував  Кармаліта, а також про його нелегальний бізнес, пов’язаний з продажем наркотиків та сутенерством за лаштунками нічного клубу “Курсаль”:

Наш другий фільм призначений зв’язкам Сергія Кармаліти з відомим кримінальним авторитетом Самвелом “Московським”, якого у серпні 2020 року затримали бійці спецпідрозділу КОРД у центрі Вінниці.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: