У Вінниці п’яний водій Mercedes намагався спровокувати бійку з патрульними

У Вінниці по вулиці Данила Нечая патрульні зупинили за порушення ПДР зупинили автомобіль Mercedes-Benz, водій якого виявився п’яним, повідомляє “Вінниця Кримінальна“. Чоловік почав нецензурно лайтись, смикав поліцейських за формений одяг та всіляко провокував на бійку. Патрульним його довелось затримати. Водієві запропонували пройти огляд на стан сп’яніння. Той спочатку погодився, але у медзакладі відмовився у присутності […]

У Вінниці по вулиці Данила Нечая патрульні зупинили за порушення ПДР зупинили автомобіль Mercedes-Benz, водій якого виявився п’яним, повідомляє “Вінниця Кримінальна“.

Чоловік почав нецензурно лайтись, смикав поліцейських за формений одяг та всіляко провокував на бійку. Патрульним його довелось затримати. Водієві запропонували пройти огляд на стан сп’яніння. Той спочатку погодився, але у медзакладі відмовився у присутності двох свідків.

У результаті щодо 52-річного чоловіка склали протоколи за ст. 130 (керування в стані алкогольного сп’яніння), за ст. 173 (дрібне хуліганство), за ст. 185 (злісна непокора працівникам поліції) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (порушення вимог дорожніх знаків) КУпАП. Автомобіль евакуйовано на арештмайданчик.

Читайте також: Сергій Кармаліта: що приховує невинний злодій?

Додавайтеся до Facebook та Telegram: