У ВІННИЦІ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ВІД ФЕРМЕРА 50 ТИСЯЧ ЗАТРИМАНО ПОДАТКІВЦЯ

Начальнику одного із відділів управління податкової служби на Вінниччині інкримінують вимагання та отримання хабара. Свої «послуги» за непроведення податкової перевірки посадовець оцінив у 50 тис. гривень, а гроші взяв готівкою у службовому кабінеті. Як зазначають у пресслужбі ТУ ДБР у м. Хмельницькому, за попередньою інформацією, правоохоронець вимагав гроші від директора одного з фермерських господарств Вінницької […]

Начальнику одного із відділів управління податкової служби на Вінниччині інкримінують вимагання та отримання хабара. Свої «послуги» за непроведення податкової перевірки посадовець оцінив у 50 тис. гривень, а гроші взяв готівкою у службовому кабінеті.

Як зазначають у пресслужбі ТУ ДБР у м. Хмельницькому, за попередньою інформацією, правоохоронець вимагав гроші від директора одного з фермерських господарств Вінницької області за непроведення податкової перевірки, а також за ненарахування штрафів у сумі близько 10 млн грн за, нібито, несплату податків.

Затримали 50-річного податківця у службовому кабінеті слідчі бюро 22 квітня під час отримання зазначеної суми. Затримання відбувалося у порядку ст. 208 КПК України,.

Наступного дня йому повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Наразі до суду подано клопотання щодо обрання відносно нього запобіжного заходу.

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснює Головне слідче управління ДБР, оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР, процесуальне керівництво – Офіс Генерального прокурора.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: