У ВІННИЦІ ПРАВООХОРОНЦІВ «ВЗЯЛИ» НА ХАБАРІ У 25 ТИСЯЧ ЗА ПРОСУВАННЯ ПО ЧЕРЗІ У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ

Силовики у Вінниці 7 квітня провели обшуки у фігурантів справи щодо отримання хабара правоохоронцями, які працюють у місцевій структурі Головного сервісного центру МВС. Приводом стало отримання правоохоронцями 25 тисяч гривень «за сприяння» у «просуванні» по черзі у сервісному центрі. Вінницький громадський діяч Станіслав Нижник-Оскольський написав у Facebook про те, що 7 квітня було «задокументовано факт передачі неправомірної вигоди». […]

Силовики у Вінниці 7 квітня провели обшуки у фігурантів справи щодо отримання хабара правоохоронцями, які працюють у місцевій структурі Головного сервісного центру МВС. Приводом стало отримання правоохоронцями 25 тисяч гривень «за сприяння» у «просуванні» по черзі у сервісному центрі.

Вінницький громадський діяч Станіслав Нижник-Оскольський написав у Facebook про те, що 7 квітня було «задокументовано факт передачі неправомірної вигоди». Він вказує на двох співробітників – провідного спеціаліста сектору організації діяльності та планування РСЦ ГСЦ МВС у Вінницькій області (філія ГСЦ МВС) і провідного фахівця АТВ ЦЗ ГУНП у Вінницькій області, які вступили у змову.

Нібито вони «організували схему систематичного отримання неправомірної вигоди від громадян за позачергове надання послуг при попередньому записі в електронну чергу територіальних сервісних центрів РСЦ ГСЦ МВС у Вінницькій області». Задокументовано низку фактів отримання хабарів і подальший розподіл грошей.

Вирішується питання щодо повідомлення останнім про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

У пресслужбі ТУ ДБР у м. Хмельницькому підтвердили NaПарижі факт обшуків та інших слідчих дій, не конкретизуючи прізвища фігурантів.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: