У Вінниці впіймали поліціянта, який п’яним сів за кермо

У Вінниці в ніч на 27 березня патрульні зупинили авто, за кермом якого був нетверезий поліцейський, повідомляє “Вінниця Кримінальна“. У керівництві ГУНП запевняють, що співробітник Вінницького районного управління поліції перебував поза службою та їхав власним автомобілем. Зупинили його патрульні за порушення ПДР, а вже при спілкуванні побачили, що він п’яний. Чоловік відмовився пройти огляд на […]

У Вінниці в ніч на 27 березня патрульні зупинили авто, за кермом якого був нетверезий поліцейський, повідомляє “Вінниця Кримінальна“.

У керівництві ГУНП запевняють, що співробітник Вінницького районного управління поліції перебував поза службою та їхав власним автомобілем. Зупинили його патрульні за порушення ПДР, а вже при спілкуванні побачили, що він п’яний.

Чоловік відмовився пройти огляд на стан сп’яніння, тим не менш щодо нього склали протокол за ст.130 КУпАП.

Начальник ГУНП в області призначив за цим фактом службове розслідування, а поки воно триватиме, поліцейського відсторонено від виконання обов’язків. Водночас в ГУНП повідомили, що в подальшому готуватимуться матеріали на його звільнення з поліції.

Читайте також: У Вінниці ексдепутат захопив півгектара берегу Південного Бугу

Додавайтеся до Facebook та Telegram: