“Регулярно бив”: з ким була у стосунках Оля Полякова, поки жила у Вінниці

Українська співачка Оля Полякова поділилася моторошною історією зі своєї юності, повідомляє “Вінниця кримінальна” з посиланням на ТСН. Так, виконавиця перебувала у токсичних стосунках, коли їй було 17 років. Полякова зустрічалася з чоловіком, який її постійно бив. Про це Оля розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній. Мене він бив періодично. А коли я його покинула, мало того, […]

Українська співачка Оля Полякова поділилася моторошною історією зі своєї юності, повідомляє “Вінниця кримінальна” з посиланням на ТСН.

Так, виконавиця перебувала у токсичних стосунках, коли їй було 17 років. Полякова зустрічалася з чоловіком, який її постійно бив. Про це Оля розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній.

Мене він бив періодично. А коли я його покинула, мало того, що він підпалив мою квартиру, він підговорив якихось своїх дружбанів, вони мене спіймали під нічним клубом і побили до стану напівнепритомності, до розсічення брови. Це було жахливо.

За словами артистки, на того чоловіка відкрили кримінальну справу. А коли Єфросиніна, яка бореться з насильством, запропонувала Поляковій заявити на цього чоловіка, Оля б і хотіла, проте зауважила, що вже пізно.

Давайте його тоді притягнемо, я давно хотіла це зробити. Термін давності кримінальної справи 10 років, а це було більше ніж 10 років тому.

Також співачка розповіла, що зараз той чоловік став політиком у Вінниці.

За інформацією нашого видання, цим “політиком” є Сергій Кармаліта, більш відомий у кримінальних колах Вінниці під прізвиськом “Кармеліта”. Детальна інформація про його “темні справи” доступна у нашому розслідуванні: «Таємниця Кармеліти»: правда про вінницького рецидивіста

Оля Полякова зізналася, що моральної травми після тих стосунків не отримала, скоріше вона відновлювалася фізично.

Мені було мало років. Думаю, мене врятувала молодість. У мене не лишилося травми психологічної. У мене була травма фізіологічна. Це також вплинуло на мій слух, у мене серйозні проблеми з цим. Тому я відновлювалася фізично.

Полякова й досі маскує наслідки тих стосунків. У неї залишився шрам над бровою, який вона вже шліфувала 18 разів. За словами Олі, зараз шрам практично не видно, однак його можна помітити у її відео дворічної давнини.

Разом з тим Полякова вважає, що ті токсичні стосунки зумовили вибір її чоловіка у майбутньому

Я впевнена, що мій вибір чоловіка ідеальний для мене. Ніхто інший зі мною не зміг би жити, ні з ким іншим я б не була щаслива. Мій чоловік ніколи б не дозволив собі  насильство у жодному вигляді стосовно мене. Я за 15 років не почула взагалі на свою адресу жодної погрози, ні що ти там щось якась негарна, або гладка. Кожен ранок він виходить і говорить: “Ти сьогодні маєш такий гарний вигляд”. Я думаю та ситуація мій вибір чоловіка якось визначила. Тому, що я точно знала, кого я не хочу бачити поряд.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: