Вінницький суд залишив під вартою підривника банкоматів

Адвокат наполягав на пом’якшенні запобіжного заходу, повідомляє “Вінниця кримінальна“. Учора, 15 жовтня, Вінницький апеляційний суд прийняв рішення залишити під вартою чоловіка, якого підозрюють у викраденні майже мільйона гривень з банкомата. За даними слідства, у липні обвинувачений спільно з двома братами, яким він погрожував насильством, підірвали банкомат в Іллінецькому районі. Зловмисники викрали понад 900 тис. грн. […]

Адвокат наполягав на пом’якшенні запобіжного заходу, повідомляє “Вінниця кримінальна“.

Учора, 15 жовтня, Вінницький апеляційний суд прийняв рішення залишити під вартою чоловіка, якого підозрюють у викраденні майже мільйона гривень з банкомата.

За даними слідства, у липні обвинувачений спільно з двома братами, яким він погрожував насильством, підірвали банкомат в Іллінецькому районі. Зловмисники викрали понад 900 тис. грн. У серпні вони підірвали банкомат у Теплику, але викрасти гроші завадила сигналізація.

Чоловіка затримали. Йому інкримінують ч. 2 ст. 15 та ч. 3 і 5 ст. 185 ККУ. Обвинувачений може провести за ґратами від 7 до 12 років.

Вінницький міський суд постановив тримати чоловіка під вартою. Адвокат не погодився з рішенням суду. Він вважає, що підозрюваний заслуговує на пом’якшення вироку, оскільки був учасником бойових дій, має родину, вперше вчинив злочин та визнав свою провину.

Прокурор вважав, що не можна змінювати запобіжний захід, оскільки злочинець становить суспільну небезпеку, а також може втекти закордон. До того ж він не відшкодував збитки банку.

Вінницький апеляційний суд постановив залишити зловмисника під вартою.

Дивіться наше розслідування: «Таємниця Кармеліти»: правда про вінницького рецидивіста

Додавайтеся до Facebook та Telegram:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *