Роздавали гречку біля Вежі: поліція розслідує підкуп виборців у Вінниці

Правопорушення тягне за собою кримінальну відповідальність, повідомляє “Вінниця кримінальна“. 14 жовтня кандидат у мери Вінниці від “ОПЗЖ” В’ячеслав Узелков спільно з однодумцями влаштував зустріч з містянами на Європейській площі. Під час заходу вінничан пригощали гречаною кашею. Незабаром у ЗМІ та на сторінці кандидата з’явилася інформація про зустріч. На це відреагували працівники Вінницького відділку поліції та […]

Правопорушення тягне за собою кримінальну відповідальність, повідомляє “Вінниця кримінальна“.

14 жовтня кандидат у мери Вінниці від “ОПЗЖ” В’ячеслав Узелков спільно з однодумцями влаштував зустріч з містянами на Європейській площі. Під час заходу вінничан пригощали гречаною кашею.

Незабаром у ЗМІ та на сторінці кандидата з’явилася інформація про зустріч. На це відреагували працівники Вінницького відділку поліції та відкрили справу за ч. 3 ст. 160 ККУ (підкуп виборців).

Згідно зі статтею, надання виборцям неправомірної вигоди, яка супроводжується згадуванням імені кандидата, назви політичної партії, яка його висунула, зображенням кандидата та передвиборчою агітацією, карається обмеженням волі на термін від 2 до 5 років або позбавленням волі від 2 до 6 років.

Читайте також: “Регулярно бив”: з ким була у стосунках Оля Полякова, поки жила у Вінниці

Додавайтеся до Facebook та Telegram: