3 роки позбавлення волі: як Продивус отримав першу судимість

Кримінальний авторитет Володимир Продивус отримав першу судимість у 1989 році. Про це йдеться у розслідуванні Дон Продивус: бандитський шлях мецената. За інформацією журналістів, причиною кримінального переслідування боксера стали фізичні розправи над підприємцями. Так, у розслідуванні вказано, що після повернення з армії у 1988 році Володимир Продивус приєднався до злочинного угрупування Вадима Здрайковського, вінницького кримінального авторитета […]

Кримінальний авторитет Володимир Продивус отримав першу судимість у 1989 році.

Про це йдеться у розслідуванні Дон Продивус: бандитський шлях мецената.

За інформацією журналістів, причиною кримінального переслідування боксера стали фізичні розправи над підприємцями.

Так, у розслідуванні вказано, що після повернення з армії у 1988 році Володимир Продивус приєднався до злочинного угрупування Вадима Здрайковського, вінницького кримінального авторитета на прізвисько «Вадун».

Саме у складі його угрупування Продивус активно брав участь у “розборках” та займався рекетом.

У 1989 році Здрайковського затримали та засудили до 9 років ув’язнення. Продивус, який встиг обзавестися новими знайомствами завдяки участі у справах київського ОЗГ «Авдишева» у другій половині 1988 року, зміг швидко вийти на свободу.

Впливові знайомі бандита-боксера домовилися з правоохоронцями про призначення умовного терміну. Після цього справу “загубили” під час розвалу Радянського Союзу – Продивус доклав чимало зусиль, щоб ця кримінальна справа не згадувалася у його офіційній біографії.

Детальніше про всі кримінальні “подвиги” Продивуса дивіться у розслідуванні:

Додавайтеся до Facebook та Telegram: