Мер-корупціонер з Немирова заступився за кримінального авторитета

Міський голова Немирова Віктор Качур, який кілька років свого життя провів у в’язниці через мільйонний хабар, відкрито підтримав кримінального авторитета Володимира Продивуса. Герой нашого розслідування “Корупція у Немирові: «царська» династія Качурів” вступився за Продивуса у коментарях під нашим іншим розслідуванням – фільмом “Продивус. Історія бандита“, який розповідає про зухвалі злочини, вчинені кримінальним авторитетом під час […]

Міський голова Немирова Віктор Качур, який кілька років свого життя провів у в’язниці через мільйонний хабар, відкрито підтримав кримінального авторитета Володимира Продивуса.

Герой нашого розслідування “Корупція у Немирові: «царська» династія Качурів” вступився за Продивуса у коментарях під нашим іншим розслідуванням – фільмом “Продивус. Історія бандита“, який розповідає про зухвалі злочини, вчинені кримінальним авторитетом під час перебування у владі.

При цьому інші коментатори жорстко відповіли меру-корупціонеру Качуру:

Під нашим фільмом-розслідуванням Дон Продивус: бандитський шлях мецената, у якому ми розповіли про початок злочинної “кар’єри” найвідомішого кримінального авторитета Вінниччини, Віктор Качур вирішив коментар вже не залишати.

Додавайтеся до Facebook та Telegram: