Одразу після виходу з в’язниці: як Продивус сколотив свою першу банду

У 1989 році кримінальний авторитет Володимир Продивус вийшов з в’язниці та одразу сколотив свою банду. Про це йдеться у розслідуванні Дон Продивус: бандитський шлях мецената. Як ми писали раніше, у 1988 році Продивус приєднався до злочинного угрупування Вадима Здрайковського, вінницького кримінального авторитета на прізвисько «Вадун». У 1989 році Здрайковського та Продивуса посадили до в’язниці за […]

У 1989 році кримінальний авторитет Володимир Продивус вийшов з в’язниці та одразу сколотив свою банду.

Про це йдеться у розслідуванні Дон Продивус: бандитський шлях мецената.

Як ми писали раніше, у 1988 році Продивус приєднався до злочинного угрупування Вадима Здрайковського, вінницького кримінального авторитета на прізвисько «Вадун». У 1989 році Здрайковського та Продивуса посадили до в’язниці за розбій та рекет, але молодому боксерові вдалося швидко вийти на волю завдяки “впливовим друзям”.

Після цього спортсмен-бандюган вирішив і сам стати кримінальним авторитетом, зґуртувавши навколо себе представників колишнього угрупування «Вадуна» та своїх знайомих часів активних занять боксом.

Таким чином Продивус створив власне організоване злочинне угрупування, яке почало займатися у Вінниці рекетом, “кришуванням”, вимаганням та махінаціями на валютних ринках міста. ОЗГ Продивуса робитиме все те саме, що робило угрупування «Вадуна», просто зайнявши його місце, поки «Вадун» відбуває у в’язниці свій 9-річний термін.

Детальніше про всі кримінальні “подвиги” Продивуса дивіться у розслідуванні:

Додавайтеся до Facebook та Telegram: