Вінницька прокуратура відсудила для облради 211 гектарів лісу

Відсуджена ділянка розташована на території Глуховецької селищної ради Козятинського району, повідомляє “Вінниця кримінальна“. Працівники прокуратури виявили, що одне з рішень Вінницької облради, прийняте ще у 2000 році, досі не виконане. Згідно з цим рішенням, землі лісового фонду мали бути передані комунальному лісогосподарському підприємству “Віноблагроліс”. Натомість впродовж 20 років ділянка безпідставно використовувалася комерційним підприємством. Площа ділянки […]

Відсуджена ділянка розташована на території Глуховецької селищної ради Козятинського району, повідомляє “Вінниця кримінальна“.

Працівники прокуратури виявили, що одне з рішень Вінницької облради, прийняте ще у 2000 році, досі не виконане. Згідно з цим рішенням, землі лісового фонду мали бути передані комунальному лісогосподарському підприємству “Віноблагроліс”. Натомість впродовж 20 років ділянка безпідставно використовувалася комерційним підприємством.

Площа ділянки становила 211 гектарів, а вартість сягала 300 мільйонів гривень.

Господарський суд Вінницької області та Північно-західний апеляційний господарський суд підтримали позицію прокуратури та задовольнили позов в інтересах Вінницької облради.

У січні 2021 року земельні ділянки передали облраді. Відтепер їх будуть використовувати згідно з цільовим призначенням.

Дивіться наше розслідування: В2В. Правда про творця піраміди з Вінниці Миколу Гонту

Додавайтеся до Facebook та Telegram: